Голованівські лісівники взяли участь у мітингу з нагоди Дня пам’яті та примирення

08 травня, на центральній площі селища Голованівська було проведено урочистий мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення. Біля Меморіального комплексу зібрались ветерани, керівники району та міста, місцеві жителі, учасники антитерористичної операції та молодь, аби вшанувати всіх тих, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний День Перемоги та виборював її в тилу. Зі словами вдячності ветеранам війни за перемогу над нацизмом звернулися голова районної державної адміністрації О. Голімбієвський, голова районної ради Б. Кучмій.

Звертаючись до ветеранів, вони подякували кожному з них за мужність та відвагу, виявлену під час захисту країни, побажали здоров’я та наснаги, благополуччя та світлого майбутнього. Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.

Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни, та тих, хто віддав своє життя, захищаючи країну сьогодні. Після урочистої церемонії очільники району та всі бажаючі мали змогу покласти квіти до братських могил та обеліску слави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *