Уклін Вам, ветерани

Пам’ять про героїв, які ціною власного життя подарували нам Перемогу у Великій Вітчизняній війні – вічна. На жаль, людей, які можуть розповісти про ті воєнні події, з кожним роком все менше. Лісівники Голованівського лісгоспу завжди пам’ятають тих, хто наближав довгожданий день Перемоги. Ветеранів ВВВ серед колишніх працівників лісгоспу нажаль всього один – Лівітчук Іван Захарович. Він – один із небагатьох, хто повернувся у рідне селище живим. Іван Захарович зумів зберегти й пронести в собі через вогонь війни віру в прекрасне майбутнє. Навчився цінувати те, що в мирні дні через звичку й буденність втрачає свою цінність і здається звичним: спокійне сяйво сонця, перший травневий дощик, тихий шепіт дерев.

Напередодні 73 –ї річниці Перемоги над фашизмом інспектор з кадрів Ольга Анатоліївна Глобенко відвідала пенсіонера ДП «Голованівське лісове господарство» – ветерана війни Івана Захаровича. Ольга Анатоліївна привітала ветерана з перемогою, побажала міцного здоров’я, мирного неба над головою, щастя, злагоди та запевнила, що і на далі Голованівський лісгосп докладатиме зусиль для задоволення потреб та інтересів ветерана, адже він – це невичерпне джерело патріотизму, високий взірець для наслідування, а також вручила подарунки. Завжди радий ветеран, коли приїжджають в гості директор ДП «Голованівський лісгосп» Костянтин Васильович Гончаренко, голова профкому підприємства Надія Дмитрівна Стрільчук та інші працівники. Вони цікавляться, чим допомогти, і обов’язково йдуть назустріч заслуженому ветерану.

Шановний Іван Захарович! Ми вклоняємося Вам і щиро дякуємо за працю, за всі ті добрі справи, які тривалий час Ви творили в нашому колективі. Нехай сторицею повертається до Вас любов і турбота, котрі Ви все життя даруєте людям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *