Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з 35-річним ювілейним Днем народження Душок Вікторію Сергіївну – бухгалтера апарату управління лісгоспу, який вона святкує 9 травня. Шановна Вікторія Сергіївна! Бажаємо здоров’я, щастя, добра, довголіття, хай вистачить щастя на ціле століття. Хай сміхом і радістю повниться хата, родина хай буде щаслива й багата. Хай люди шанують, повагу дарують, злагода й мир у житті хай панують. Хай буде цей день незабутньо прекрасним, а небо завжди буде чистим і ясним. Хай сонечко сяє промінням ласкавим, життя буде довгим і дуже яскравим!

У ДП «Голованівське лісове господарство» бухгалтером працює надзвичайно комунікабельна, толерантна жінка, професіонал своєї справи Душок Вікторія Сергіївна. Зовсім юною дівчиною, в 2003 році, вона переступила поріг Голованівського лісгоспу, де після закінчення технікуму розпочала свою трудову діяльність на посаді бухгалтера. За період роботи в лісовому господарстві проявила себе як здібний добросовісний та працелюбний працівник. Старанна та врівноважена, акуратна та педантична, вона і на роботі завжди вносить у процес якесь мудре умиротворення, і вдома випромінює душевне тепло. Погляд цієї жінки заворожує, а душа магнетизує. Колеги говорять, що вона випромінює таке життєве світло, яке заряджає світлою енергією колег. Хоча жіноче серце м’яке і добре, жінка здатна на все, аби здолати різні перешкоди заради благородної справи. Її успіх складається з наполегливості, працелюбності, оптимізму та любові до людей. Такою її знають колеги, люблять і шанують найближчі і найрідніші.

Вікторія Сергіївна чуйна, уважна людина, приймає активну участь у громадському житті колективу. Приємна у спілкуванні, вміє підтримати розмову. А ще вона вміє слухати. Жінка вдало поєднує роль коханої жінки та люблячої мами, виховуючи разом із чоловіком двох дітей : сина і доньку. За високі показники у роботі Вікторія Сергіївна була неодноразово нагороджена відомчими нагородами ДП «Голованівьке лісове господарство».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *