1 червня – Міжнародний день захисту дітей!

Шановні діти і батьки! Щиро вітаю Вас із Міжнародним днем захисту дітей! У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають свято добра та надії – День захисту дітей, адже дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні. Тож оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

Дитинство – це найпрекрасніша пора в житті людини. Юні друзі! Ваші батьки – це основа формування громадянської позиції. Вам є ким пишатись, є з кого брати приклад. Зичу вам, дорогі діти, міцного здоров’я, нових здобутків у навчанні, щоденно відчувати поруч із собою доброзичливих та щирих рідних і близьких дорослих людей, які допоможуть, підтримають, захистять, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. А батькам хочу побажати міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненної праці на благо Ваших дітей та України!

Щиро дякую всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, – вчителям, вихователям, тренерам, соціальним працівникам. Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові. Діти повинні жити у світі, який не знає, що таке війна, жорстокість і біль. Давайте створимо для них такий світ разом!

З найкращими побажаннями директор ДП «Голованівський лісгосп» Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *