До уваги мисливців!

ДП «Голованівський лісгосп» повідомляє, що триває видача та обмін контрольних карток обліку добутої дичини та порушень правил полювання на мисливський сезон 2018/2019 років. Кожен громадянин України, що досягнув 18-річного віку, має право на полювання, але потрібно мати посвідчення мисливця і контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання.

Шановні мисливці, не зволікайте, готуйтеся до сезону полювання заздалегідь. Пам’ятайте, полювання без відповідних документів є порушенням правил полювання та згідно ст.85 КУпАП частина перша «Порушення правил полювання» (полювання без дозвільних документів, відстріл недозволеної дичини, полювання з мисливською собакою без документів на неї, переслідування дичини в нічний час і т.д.) тягне за собою штраф. Нагадуємо мисливцям, які документи дають право на проведення полювання:

  • державне посвідчення мисливця;
  • щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, (строк дії контрольної карточки — мисливський сезон з 1 травня до 31 квітня наступного року);
  • дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);
  • відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання;
  • паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час проведення полювання.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання. Для того, щоб отримати щорічну контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита мисливцеві необхідно звернутись до районного мисливствознавця, який обміняє її в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, або самому обміняти її у мисливському відділі Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства за адресою м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 76 (з 8 до 17 години, обідня перерва з 12 до 13години).

Видача посвідчень мисливця і контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання здійснюється на підставі Розпорядження КМУ від 06.06.2011року за №491-р «Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, які надаються Державним агентством лісових ресурсів, його територіальними органами та республіканським комітетом Автономної Республіки Крим з лісового та мисливського господарства. Отже, щоб встигнути підготуватися до сезону полювання – перевірте свої документи, переконайтеся, що вони дійсні, і завчасно обміняйте щорічну контрольну картку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *