Вітаємо з ювілеєм!

Вітаємо з 60-річним ювілеєм Волинця Віктора Васильовича – водія Вільшанського лісництва, який він відзначає 4 липня. Шановний Віктор Васильович! Бажаємо, щоб Ваше життя було наповнене чудовими подіями і повною гамою позитивних емоцій. Міцного Вам здоров’я, нескінченного щастя, сонячного настрою, яскравих вражень від життя та здійснення найзаповітніших мрій.

Хай роки ідуть, а душа молодіє, онуки ростуть, а чоло не сивіє. Хай серце не знає печалі й розлуки, хай радість приносять Вам діти й онуки. Хай сміється доля, як калина в лузі, будуть завжди поруч Ваші рідні й друзі. Тихо, як струмочок, хай роки спливають, вітру й урагану ніколи не знають, за справи хороші хай люди шанують, а віра й любов завжди поряд крокують. Довіку у світі щасливо живеться, достаток, удача у домі ведеться, а доля дарує хай довгого віку, щоб щастя й здоров’я було ще без ліку!

У житті кожної людини є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу для душі, за покликанням. Вибір професії не дарма називають другим народженням людини. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, її радість і щастя. Професійними водіями рідко стають випадкові люди, адже праця водія багатогранна, складна й відповідальна. Це професія за покликанням, бажання стати водієм виникає ще в дитинстві чи юності. Як стверджує справжній професіонал – Віктор Васильович Волинець, любов до техніки зародилася у нього саме в цьому віці. І його мрія стати водієм здійснилася. Його трудовий шлях незмінно пов’язаний з професією водія. Працював у різних організаціях, а останніми роками сумлінно виконує обов’язки водія у Вільшанському лісництві. Ось уже 16 років поспіль минають трудові будні водія Віктора Васильовича. Про нього кажуть, що він водій не лише за професією, але й за покликанням. Маючи за плечима великий досвід роботи, він по звуку працюючого мотору розуміє, коли з’являється якась поломка і відразу ж приступає до ремонту автомобіля, знає двигун автомобіля як свої 5 пальців, може навіть із закритими очима його ремонтувати. Свою машину Віктор Волинець завжди тримає у технічно справному стані, хоч вона й не нова, та в умілих та дбайливих руках працює результативно. Добре їздити, коли сухо, а як дощі розмивають дороги, пильність водія подвоюється, бо нелегка то водійська справа їздити по лісових дорогах. Та він завжди з честю виходить із різних життєвих ситуацій, бо звик працювати за кермом і свою професію не проміняв би на жодну іншу. Цей уже немолодий, але завзятий до праці чоловік зарекомендував себе старанним та відповідальним працівником. Робота нелегка, але він не нарікає, і не скаржиться, бо знає, що в результаті отримає достойну винагороду за свій труд. У дощ і снігові заметілі, долаючи бездоріжжя та круті підйоми, він сумлінно виконує роботу. Навіть при гарній погоді керувати транспортним засобом – це тяжка та відповідальна праця. У вільний від роботи час радо займається сільським господарством, любить полювати та заготовляти дари лісу. Тішиться своєю дружною сім’єю, яка надихає його на щоденну працю. За високі показники у роботі Волинець В.В. був нагороджений Грамотою Голованівського ДЛМГ, Подякою Кіровоградської ОДА та Почесною Грамотою Кіровоградського ОУЛМГ та профспілки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *