Вітаємо з ювілеєм

Щиро вітаємо з 40-річним ювілеєм Олександра Юрійовича Удановського – тракториста Голочанського лісництва, який він відзначає 6 липня. Шановний Олександр Юрійович! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, добра, радості, достатку й родинного затишку! Нехай доля буде світлою і щасливою, а поряд завжди будуть надійні друзі.06Зичимо, щоб на життєвій стежині повсякчас все було легко і просто, а оптимістичний настрій додавав наснаги й ентузіазму, бажання жити, творити, працювати!

Хороший тракторист у лісовому господарстві – то справжня знахідка. Від його вправної роботи залежить швидкість та ефективність трудової діяльності лісозаготівельників. У лісі трактористу доводиться бути віртуозом – місця зовсім небагато, навколо дерева,а виконання виробничих завдань не чекає, тому потужна трелювальна техніка повинна бути у дужих руках. Щоб не підводила та завжди справною була, треба постійно за нею дивитися, бо посеред лісу важко чекати на допомогу.

Олександр Юрійович сів за кермо трактора в 1997 році в СП «Зоря». Професію вибрав за покликом душі і серця. Це ще зрозумів тоді, коли навчався в Голованівському СПТУ №38 на тракториста – машиніста. Там був одним з кращих учнів, бо дуже любив техніку і все, що з нею пов’язане. В Голованівському лісгоспі працює з 2001 року. Тут Олександру доводиться виконувати різні види робіт: то трелювати деревину в лісі, то на будівництві лісових доріг працювати, то на цехових виробничих площадках продукцію перевозити. І всюди старається все зробити на совість. Він, як справжній віртуоз, поміж деревами проїжджає та зрубану деревину вчасно доставляє. А ще він добре доглядає за трактором – дбає постійно про довірений йому механізм, щоденно старається, щоб всі механізми були змащені, все охайно вимито, саме тому він у нього завжди справний.

Молодий, але беручкий до роботи, надійний товариш, порадник, користується авторитетом і повагою серед колег. Саме так характеризують його колеги. Сімнадцять років працює він у колективі лісівників зарекомендувати себе як чуйна, уважна людина, приймає активну участь у громадському житті колективу, забезпечує високопродуктивне та економічне використання трактора. За роки роботи у лісовому господарстві Олександр Юрійович всією душею прикипів до лісу, тішиться, що має змогу працювати серед прекрасної природи. А ще тішиться, що трудиться у передовому колективі, що працюючи кожен день в лісових масивах, відчуває себе справжнім лісівником. А ще він завзятий грибник та мисливець, любить ходити на полювання. За високі показники у роботі Удановський Олександр Юрійович був нагороджений Почесною грамотою Кіровоградської ОДА, Грамотою Голованівського лісгоспу та оголошена Подяка Голови Держлісагентства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *