Вітаємо з ювілеєм !

Щиро вітаємо з 55-річним ювілеєм Миколу Володимировича Ткачука – майстра лісу Голованівського лісництва, який він відзначає 14 липня. Шановний Миколо Володимировичу! Бажаємо Вам безмежного щастя та міцного здоров’я, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших справах. Нехай кожен день буде сповнений добром та позитивними емоціями. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

Майже три десятиліття працює Микола Володимирович Ткачук у Голованівському лісгоспі. Лісівник у другому поколінні він продовжив справу батька, який 24 роки віддав служінню зеленим насадженням – працював лісником Вільховатського лісництва. Лісовими стежками пішов здобувати фах і брат, тож всі разом мають вже чималий родинний стаж. Майстри лісу – люди, які щоденно піклуються і дбають про ліс, охороняють та примножують дари зеленої скарбниці природи.

Народився Микола Володимирович в смт Маньківка Черкаської області. В 1967 році разом з батьками переїхав в село Таужне Гайворонського району Кіровоградської області. Він добре знає місцеві ліси, адже з дитинства вивчав тутешню книгу природи у так званих польових умовах, його батько на той час розпочав свою трудову діяльність у лісовому господарстві. Походи з батьком до лісу вплинули на вибір професії, тому Микола Володимирович без зайвих вагань, після закінчення школи у 1980 році, вступив до Лубенського лісотехнічного коледжу. А з 1983 року почав працювати у Ємилівському лісництві, майстром лісу.

За час роботи у Голованівському лісгоспі Миколі Володимировичу довелося змінити лісництва, але він досконало вивчив закони життя та розвитку лісу, його відновлення, вирощування та формування систем рубок, підвищення продуктивності лісових насаджень. Адже все це – його щоденні обов’язки. Робота, яку потрібно виконувати незалежно від примх погоди і обставин. Обхід майстра лісу у кілька сотень гектарів – це зона відповідальності. За нею оцінюють результат. Контролювати такий масив нелегко, втім лісівник не скаржиться. Труднощами його не злякати, адже лісівничі будні добре гартують характер. Від посадки і догляду до санітарних заходів та рубок головного користування – майстри лісу ведуть нагляд за насадженнями на всіх етапах їх росту та розвитку. Не менш важливою є і організація лісозаготівель. Адже тут теж не бракує роботи та відповідальності. Незважаючи на те що робота непроста і виснажлива, свою професію лісівник не погодився б проміняти на іншу. Бо як би не було, а справа до душі та й колектив має згуртований та дружний.

Микола Ткачук – серед тих трудівників, які віддані своїй справі та не на словах, а на ділі дбають про ліс. Він порядна і скромна людина, яка вкладає в роботу багато зусиль та старань і робить свій внесок у загальний результат. В його активі чимало грамот та подяк, хоч зізнається: за нагородами ніколи не гнався. Бо переконаний: найкраще оцінить його роботу час та майбутні покоління. А він докладе усіх зусиль, аби така оцінка була на висоті. Колеги знають ювіляра як гарного сім’янина. Це люблячий чоловік, турботливий батько, дбайливий дідусь, справжній господар. А ще Микола Володимирович – завзятий мисливець, грибник і рибалка, знаходить час і для реалізації своїх захоплень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *