Привітання директора ДП «Голованівський лісгосп» Костянтина Гончаренка з Днем хрещення Київської русі – України

Шановні працівники та ветерани лісового господарства! У день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня хрещення Київської Русі – України! Цього року, 28 липня, Україна святкує 1030-річчя Хрещення Київської Русі. Це свято відзначаємо у день Святого Володимира — одного із засновників і покровителів нашої державності. Християнські цінності набули поширення на теренах сучасної України саме в результаті Володимирового хрещення.

Завдяки вирішальному вибору Володимира Русь стала пов’язаною з християнським Заходом. Цей зв’язок зумовив її небачений історичний, суспільний і культурний розвиток. Запровадження християнства в давньоруській державі наприкінці Х ст. було епохальною подією в історії України, поворотним пунктом усього її дальшого історичного розвитку, який прилучив Київську Русь до європейської християнської цивілізації.

Для нас цей день фіксує і означає кілька принципових понять. Це – спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави. Це – неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної держави і віри. Це – соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці – Києва. Це – єдність нашого державного і духовного начала.

Із хрещенням для нашого народу розпочалася нова історія. Віра створила ідею: єдиний народ, могутня держава, приналежність до європейської цивілізації. Наш народ був вірний цій ідеї завжди. У цей урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, успіхів у реалізації високих задумів на благо України!

З повагою, директор ДП «Голованівський лісгосп» Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *