Голованівські лісівники плідно і весело проводять спільне дозвілля

6 вересня на базі Чорноліського лісгоспу в рамках відзначення професійного свята Дня працівника лісу, було проведено інтелектуально – рухливу гру ліс – квест серед працівників лісогосподарських підприємств. З відповідною ініціативою виступила Рада голів профкомів лісгоспів, маючи на меті поширення здорового способу життя, згуртування лісової молоді у дієві команди та виявлення лідерських якостей. Учасників заходу привітала начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко. Вона привітала всіх присутніх з професійним святом, яке наближається, і виголосила слова подяки і святкові вітання всім працівникам лісового господарства області – людям великого серця і твердого сумління, які натрудженими руками дбають про сьогодення і про майбутнє лісів степового краю.

У змаганнях взяли участь команди дев’яти лісогосподарських підприємств і обласного управління лісового та мисливського господарства, а також в гостях у лісівників побували телевізійники – працівники UA: Суспільне мовлення. Захід було приурочено до Дня працівника лісу, тематика його стосувалась збереження лісів. До складу кожної з них входило п’ять гравців, включаючи капітана. Команди вирізнялись за назвами та кольором косинок, а також мали власні емблеми та девізи. Учасники квесту виконували кілька завдань:

  • представлення команди, символів та гасел;
  • інтелектуальні завдання;
  • спортивна вправність;

Раділи успіхам і переживали за учасників «Лісквесту» представники лісогосподарських підприємств на чолі з очільником лісової галузі Кіровоградщини Наталією Ревенко та голови профспілкових організацій разом з головою обласної профспілки працівників лісового господарства Мариною Слюсаровою. Переможцям і учасникам квесту вручили грамоти й подяки.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *