Володимир Бондар: “Працівники лісового господарства України заслуговують на повагу”

«Працівники лісового господарства України заслуговують на повагу. Особливо зараз ми маємо підтримувати лісівників південних і східних областей України. Не дивлячись на всі негаразди з відсутністю фінансування, ці люди працюють у лісі – доглядають і охороняють його», – наголосив заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар під час перебування на Дніпропетровщині, 11 вересня 2018 року.

Він підкреслив, що необхідно підвищувати престижність роботи всіх професій, які є в лісовому господарстві. Напередодні Дня працівника лісу Володимир Бондар відвідав, з метою підтримки, лісівників південно-східних областей України. Зазначимо, що цього дня на території Великомихайлівського лісництва Васильківського лісгоспу відбулися традиційні регіональні змагання лісівників на «Кубок Придніпров’я».

Регіональні змагання вальників лісу започатковано Дніпропетровським обласним управлінням лісового та мисливського господарства ще в 2002 році традиційно проходять напередодні професійного свята. До участі в них запрошуються не лише лісівники Придніпров’я, а інших областей України. Ось і цього разу змагання вальників лісу зібрали чимало гостей з інших регіонів нашої держави. Як пояснив начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко, головна мета подібних змагань полягає не лише в удосконалені професійної майстерності, а й популяризації фаху лісівника.

«Наші працівники за щоденними клопотами робочих буднів відчувають постійну потребу в спілкуванні з колега, їм потрібна атмосфера свята. Отож, змагання вальників лісу на «Кубок Дніпра» у певній мірі надолужують прогаяне», – сказав він. Переможцями загальних змагань стали:

1 місце — Сумське ОУЛМГ,

2 місце – ДП «Васильківський лісгосп»,

3 місце — Кіровоградське ОУЛМГ.

В особистому заліку перше місце здобув Євген Красніков (Сумське ОУЛМГ), срібло виборов Юрій Доброхвіст (ДП «Васильківський лісгосп»), на третьому місці — Сергій Гаврилов (Кіровоградське ОУЛМГ). Переможцями змагань серед команд Дніпропетровського ОУЛМГ визнано господарів першості ДП “Васильківський лісгосп”, друге місце ДП «Павлоградський лісгосп», на третій сходинці ДП «Новомосковський лісгосп».

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар зазначив: «Лісівники по своїй суті є державниками. Адже вони стоять на сторожі багатств усього українського народу – лісу. А тому такі заходи несуть велике виховне і патріотичне значення».

За матеріалами: dklg.kmu.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *