Шана людям, які плекають ліс

Лісівники Голованівського лісгоспу відзначили своє професійне свято, яке щорічно відзначають в третю неділю вересня. На урочистості, що відбулися 13 вересня, завітали голова Голованівської районної державної адміністрації Олег Дмитрович Голімбієвський, голова селищної ради Сергій Олександрович Цобенко, щоб привітати людей, які з чистими думками приходять до лісу і допомагають йому, людей працьовитих, мудрих, справжніх фахівців своєї справи, хто влітку і взимку, в дощ і вітер плекає та примножує зелені багатства рідного краю, зберігає їх для майбутніх поколінь та вручити нагороди. Цей рік для лісівників видався непростим і попереду на них чекають чимало випробувань. Та незважаючи на складні умови, в яких доводиться працювати, Голованівське лісове господарство має ряд здобутків, досягнень, тож є чим пишатися.

Олег Дмитрович привітав лісівників та подякував за ту роботу, що вони здійснюють для збереження зелених багатств краю. Як зазначив очільник району, Голованівський держлісгосп є одним із найбільших наповнювачів бюджету в регіоні, а також є чи не єдиним успішно діючим державним підприємством, яке оперативно реагує та відгукується на прохання допомогти з боку як сільських громад, на території яких розташовані угіддя господарства, так і районної влади.

У своєму вітальному слові Сергій Олександрович зазначив, що професія лісівника – одна з найбільш важливих професій на землі. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати земне багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства й природи. Він побажав працівникам лісу та їх родинам міцного здоров’я, добра і благополуччя, подальших успіхів у справі збереження й примноження лісових багатств нашої держави в інтересах нинішнього й майбутніх поколінь українського народу.

Водночас директор лісгоспу Костянтин Васильович Гончаренко, Олег Дмитрович Голімбієвський і Сергій Олександрович Цобенко вручили кращим працівникам лісгоспу грамоти та подяки за сумлінну й самовіддану працю на благо лісової галузі. Далі вітальну естафету підхопили вихованці учнівського лісництва «Підсніжники» НВК «Голованівська ЗОШ ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка гімназія». Своїми піснями, тематичними віршами дітлахи потішили присутніх , а також вкотре довели, що вони є гідною зміною для нинішніх лісівників. Вихованці шкільного лісництва є активними учасниками багатьох природо- та лісоохоронних акцій і заходів. Зокрема, діти брали активну участь в таких акціях як «Збережи ялинку» та «Збережи пташину», у Святі зустрічі птахів, тематичних уроках (з орнітології, біології тощо), планерах та вікторинах, змагалися за звання кращих на обласному зльоті шкільних лісництв, сумлінно працювали на посадці лісу під час проведення весняної акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Така плідна співпраця продовжуватиметься й надалі. За подаровані чудові піснеспіви та вірші лісівники нагородили дітлахів солодощами. Лісівники подякували за увагу та співпрацю гостям та всім, хто допомагає їм у нелегкій праці, плодами якої є зелені шати рідного краю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *