Привітання начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко з Днем працівника лісу

Шановні колеги-лісівники, дорогі ветерани! Прийміть щиру вдячність за зелену окрасу Кіровоградщини, збереженню та примноженню якої ви присвячуєте своє життя, та привітання з нашим професійним святом – Днем працівника лісу! У лісовій галузі області трудяться професіонали, люди з небайдужими серцями і великим бажанням своєю турботою про заліснення степового краю послугувати рідній землі. За все те, що ви робите для оздоровлення нашого регіону і для майбутніх поколінь, ви здобули належну честь і шану.

Важко переоцінити значення трудомісткої, хоча, можливо, і не завжди помітної роботи вартових лісу. Яку, незважаючи на труднощі, лісівники повинні виконувати для розширення лісових масивів. Завдяки вашим знанням і досвіду, невтомним рукам і любові до справи ми створюємо зелені обереги рідної землі, виконуючи свій обов’язок і перед державою, і перед людьми. Нехай шелест зелених гаїв додає вам сил і наснаги для реалізації добрих і корисних справ на благо зеленої скарбниці Кіровоградщини. Бажаю усім колегам вагомих успіхів на лісівничих стежках і непохитних сил на довгі роки.

Дорогі ветерани лісу! Дозвольте висловити вам слова вдячності за те, що свого часу доклали чимало зусиль, щоб нащадки мали змогу милуватися красою й величчю кіровоградських лісів. Своєю сумлінністю ви подбали про майбутні покоління і масовими лісонасадженнями захистили довкілля. Бажаю усім, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не вичерпувалися. Нехай життя усміхається радісними днями, наполеглива лісівнича праця приносить стабільність, добробут і професійні звершення. Нехай ліси, посаджені і виплекані вашими натрудженими руками, світлим розумом і натхненною працею, ростуть на радість людям і приносять добру славу Кіровоградщині!

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія РЕВЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *