Лісівники взяли участь у святкування Дня селища Голованівськ

16 вересня селище Голованівськ відзначило чергову річницю від дня народження. Чимало мешканців та гостей селища завітали на центральну площу райцентру, аби розділити разом ці щасливі моменти. Святкове дійство, традиційно, розпочалось урочистими мелодіями, які лунали у виконанні духового оркестру Голованівського РБК. Офіційну частину свята відкрили керівники району та селища: голова Голованівської селищної ради Сергій Цобенко, голова Голованівської РДА Олег Голімбієвський, голова Голованівської районної ради Богдан Кучмій та ректор Львівської академії дизайну Валерій Марчак наш земляк.

Святковий концерт підготували професіонали мистецької галузі райцентру і не тільки. Зорепад жартівливих пісень на честь Дня народження Голованівська подарували учасники таких колективів: «Горлиця» Олександрівського СБК, «Щедрик» Побузького МБК «Метарург» та гурт «Хубавіца» Вільшанського РБК.

Завдяки представникам підростаючого покоління та їхнім матусям присутні мали змогу поринути у прекрасний і казковий світ дитинства. Вихованці Голованівських та пристанційного селища садочків порадували яскравими барвистими костюмами й прекрасними номерами у вихорі параду візочків, який вже протягом трьох років радує та надихає гостей. Кульмінацією свята був розіграш призів від видання – «Чистого Джерела». Протягом всього вечора бажаючі мали змогу переглянути виставку картин талановитих художників: Олени Подкаури із Троянки та Володимира Усатюка із Благовіщенька, – а також сфотографуватись біля фотозон, підготовлених колективом Голованівського районного БДЮТу.

Протягом свята гості мали змогу й підкріпитися. Смачною юшкою, шурпою, дерунами по-голованівськи та пирогом смакували усі бажаючі. До речі, цьогоріч пиріг мав особливу прикрасу – рівно 254 квітки – рівно стільки, скільки років селищу. Святковий пиріг приготували учні Голованівського ПТУ № 38. Вони разом зі своїми викладачами випробовують цікаві ідеї, шукають рецепти, аби святковий пиріг вийшов неймовірно смачним. І їм це вдається.

Варто відзначити, що цьогорічний День селища пройшов яскраво та різноманітно завдяки працівникам ДП «Голованівське лісове господарство». Лісівники організували для гостей фотовиставку з метою розширити уявлення громадськості про ліс та розмаїття мешканців лісу, розкрити цінність лісу для людини, дбайливе ставлення до природи, бажання примножувати лісові насадження. Також лісівники пропонували присутнім декоративний посадковий матеріал: різні види туй, самшит, ялинки. Головний інженер лісгоспу Надія Дмитрівна Стрільчук розповіла про те, що вирощування декоративного посадматеріалу є одним із важливих напрямків лісогосподарського виробництва, що протягом останніх років лісгосп досить успішно займається декоративним напрямком та впровадженням сучасних технологій для вирощування садивного матеріалу. У лісгоспі мають до продажу понад 17 різновидів декоративних дерев та кущів. Всі бажаючі мали змогу ознайомитися з асортиментом, придбати декоративні рослини в контейнерах, та отримати необхідні консультації стосовно ґрунту, догляду за рослиною, захисту від шкідників і рекомендації щодо висаджування у відкритий ґрунт. Бухгалтер лісгоспу Вікторія Сергіївна Душок пригощала всіх присутніх березовим соком, створивши для місцевих жителів і гостей чудовий настрій і незабутню атмосферу приємних вражень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *