Міжнародна виставка LISDEREVMASH‘2018

З 25 по 28 вересня в Києві буде проходити 17-та Міжнародна виставка LISDEREVMASH, яка по праву вважається головною виставковою подією галузі лісового господарства та деревообробки. Понад 150 компаній з 17 країн світу представлять спецтехніку, обладнання, інструменти та комплектуючі.

Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH відбудеться вже в 17-й раз. Захід представить відвідувачам понад 150 компаній з 17 країн світу, причому географія учасників відображатиме і вподобання українських спеціалістів. Окрім України, найбільше компаній буде з Німеччини, Італії, Польщі та Туреччини, а ще – з Австрії, Литви та Латвії, Китаю, Словенії, Франції тощо. Походження представлених торгових марок, яких цього року буде понад 260, і взагалі охопить майже 40 країн – від Люксембургу і Японії до Австралії та Нової Зеландії.

Важливі для галузі події відбудуться і в конференц-залах LISDEREVMASH. Цьогоріч виставка стане місцем проведення IV З’їзду лісоводів України, організованого за підтримки Товариства лісівників України. Очікується, що на з’їзд прибудуть 500 делегатів з усієї країни.

Виставка LISDEREVMASH протягом багатьох років є головною діловою платформою для фахівців лісового господарства, деревообробної та меблевої галузей. Це місце для вибору обладнання, пошуку постачальників і клієнтів, знайомства з найновішими розробками й отримання знань. Це єдина в Україні профільна виставка, сертифікована за стандартами Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI). Захід відбувається за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України, Української асоціації деревообробного обладнання (УАДО), а також Європейської федерації виробників деревообробного обладнання (Eumabois).

А ще LISDEREVMASH – це видовища! Відвідувачі виставки цього року зможуть не тільки поспостерігати за віртуозною роботою столярів і різьбярів, але й випробувати власні сили на майстер-класах «Сучасна столярна майстерня». Для охочих до яскравих шоу відбудеться тест-драйв габаритної лісової техніки. І традиційно організатори виставки щодня будуть розігрувати цінні призи – варто випробувати вдачу!

За матеріалами: lisderevmash

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *