Лісівники піклуються про якісний відпочинок на природі

У сучасному світі – відпочинок, оздоровлення відіграють важливу роль для здоров’я людини. Багато людей вважають, що немає кращого місця відпочинку, як ліс з усією його красою та величчю: свіже, чисте повітря; красені дерева; смарагдовий оксамит різнотрав’я….

Та для того, щоб відпочинок у лісі був не тільки приємним, але й безпечним і зручним, необхідно докласти немало зусиль. Саме тому пріоритетним напрямком роботи працівників ДП «Голованівський лісгосп» і є охорона та захист лісів, що поміж багатьох пунктів включає в себе створення нових та оновлення вже існуючих рекреаційних пунктів. Зазвичай, такі місця відпочинку знаходяться неподалік автомобільних доріг, адже це, по-перше, зручно (навіть подорожуючі, що вперше знаходяться у цій місцевості, можуть легко зорієнтуватися, відпочити, набратися від природи сил і вирушити далі), по-друге, відпочиваючим нема необхідності йти в лісові хащі, блудити, смітити там, розводити багаття, що може призвести до необачних наслідків.

Створюючи такі рекреаційні місця відпочинку на лоні природи, лісівники продумують кожну дрібничку: це і ошатні альтанки, розраховані на різні за чисельністю компанії, і дерев’яні накриття, столи зі зручними лавами, кам’яні мангали або спеціально відведені і укомплектовані місця для багаття, туалети, сміттєві баки. В деяких місцях, кладуть дрова для того, щоб відпочиваючі могли посмажити шашлик і не нищити навколишній ліс. Не забувають працівники лісу і про наймолодших відвідувачів – дитячий майданчик із гойдалками є окрасою таких зон відпочинку.

До речі, всі рекреаційні пункти лісгосп створює і обслуговує виключно за власні кошти. Такі рекреаційні місця державна лісова охорона створює з метою охорони та захисту лісу від пожеж, а також щоб громадяни мали змогу перепочити, насолодитися спілкуванням з природою. Адже бажано не лише любити відпочинок у лісі, а й оберігати його та його мешканців. Державне підприємство «Голованівський лісгосп» з радістю запрошує всіх шанувальників здорового відпочинку до ошатних лісових зон відпочинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *