Привітання директора ДП «Голованівський лісгосп» Костянтина Гончаренка з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Указом Президента України 14 жовтня в Україні відзначається як День захисника України! Вибір саме цієї дати не став випадковим, адже вже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Протягом століть це свято набуло особливо важливого сенсу, оскільки пов’язане з боротьбою за свободу і порятунком від ворогів.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці було одним з найголовніших свят запорізьких козаків, адже цього дня вони обирали нового отамана. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках захищали свою Вітчизну і віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому в часи незалежності свято Покрова стали відзначати ще й як День Українського козацтва.

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно об’єднує країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами. Зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за незалежність і суверенітет держави, ми повинні бути гідними спадкоємцями духовних цінностей і продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

Шановні учасники Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, нинішні захисники України – учасники бойових дій в АТО та всі ті, хто має відношення до армійської та військової справи! Дозвольте Вас привітати та побажати міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди. Від усього серця бажаю Вам мирного неба над головою, щастя, благополуччя та удачі в усіх своїх починаннях і нехай Божа Матір оберігає Вас та Ваші родини.

З повагою, Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *