28 жовтня – День автомобіліста

У сучасному світі ми просто не можемо обійтися без автомобілів, тролейбусів, автобусів, мотоциклів. Автомобілі не просто економлять нам час і є помічниками, сьогодні вони стали ознакою статусу людини. І зараз автомобіль вже далеко не розкіш, а просто засіб пересування. Тому таке свято, як День автомобіліста, сьогодні дуже актуальне. В Україні святкування Дня автомобіліста закріплено Указом Президента України № 452/93 від 13 жовтня 1993 року, і відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Шановні автомобілісти лісової галузі! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем автомобіліста! Автомобіліст – професія особлива, зі своїми традиціями. Це – дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємодопомога, честь й гордість за свою професію є фаховими. Дорога – це символ руху. Дороги ведуть нас у майбутнє, поєднують близьких та рідних людей, об’єднують народи та країни. Дорога – це символ України, яка впевнено рухається до кращого життя, економічного зростання та соціального благополуччя.

Вітаю всіх, хто вірний професійному обов’язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі ви – на одному шляху. Ваша майстерність, завзята та відповідальна праця викликає заслуженої поваги. Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи, зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах! Нехай дорога буде легкою, “залізний кінь” – міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!

З повагою, директор ДП «Голованівський лісгосп» Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *