Вітаємо з ювілеєм!

Вітаємо з 55-річним ювілеєм Пинтю Ольгу Анатоліївну – бухгалтера Голованівського лісництва, який вона відзначає 31 жовтня. Шановна Ольга Анатоліївна! Нехай життя, як яскрава мозаїка, складається зі світлих фарб радості, незабутніх подій та яскравих вражень, а кожен новий день дарує удачу і чудовий настрій. Бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була сповнена щастям, здоров’ям і любов’ю, а всі мрії обов’язково здійснюються. Хай успіх і натхнення стануть постійними супутниками, а в домі завжди панують спокій, затишок і гармонія!

Одним з найважливіших кроків у житті людини є вибір професії. Адже займатись тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Ольга Анатоліївна Пинтя – одна з найдосвідченіших працівниць лісгоспу. Зовсім юною дівчиною, в далекому 1989 році, вона переступила поріг Голованівського лісництва, де після закінчення технікуму працювала касиром, тоді навіть гадки не мала, що залишиться тут на все життя. На посаді касира вона пропрацювала 17 років. Помітивши, що Ольга Анатоліївна ставиться до роботи добросовісно, з відповідальністю виконує будь-яку довірену справу, в червні 2006 року керівництво перевело її на посаду бухгалтера Голованівського лісництва. Ось уже 12 років обіймає Ольга Анатоліївна цю посаду. Бухгалтер – багатогранна професія, що вимагає постійної досконалості. Зафіксувати фінансові операції, скласти періодичну звітність – це той малий спектр можливостей, яким володіють професіонали своєї справи – яким є Ольга Анатоліївна. Прекрасний фахівець, закохана в цифри людина, ще й цікавий співрозмовник, відданий товариш. Через наполегливий характер і завзятість стала відмінним спеціалістом. Вона уважна і дбайлива до колег. «За що не візьметься, завжди відповідально ставиться до дорученої справи», ­ так про неї відгукуються керівництво і колеги. А ще вона гарна мама двох доньок та дбайлива бабуся ­ семирічної Аріни та дев’ятирічної Даші.

У вільний від роботи час радо спілкується з внуками, розводить троянди, займається випічкою, особистим господарством, любить заготовляти дари лісу. Весела, комунікабельна, жартівлива – ось такий бухгалтер у Голованівському лісництві. Сумлінну працю, професійну відповідальність, добросовісність Ольги Анатоліївни відзначили численні нагороди, почесні грамоти, премії, цінні подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *