Головний лісничий Голованівського лісгоспу Роман Мельник взяв участь у нараді

30 жовтня у Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада з питань ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь Кіровоградщини та проведення сезону полювання 2018/19 рр. під головуванням начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко. Від користувачів мисливських угідь в обговоренні взяли участь представники державних лісогосподарських підприємств, Українського товариства мисливців та рибалок, ФСТ «Динамо» і громадської організації «ТМР «Сапсан». Також у засіданні взяв участь Віктор Червоний – віце-президент громадської спілки “Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь”, він ознайомив присутніх зі станом ведення мисливського господарства в Україні й дав порівняльну оцінку ведення мисливського господарства в країнах ЄС. Дана асоціація є громадським об’єднанням зі статусом юридичної особи, яка наразі працює над об’єднанням зусиль і дій з метою відстоювання прав мисливців та користувачів мисливських угідь, забезпечення єдиного потужного впливу на створення нової та удосконалення чинної законодавчої бази з питань ведення мисливського господарства, формування об’єктивної громадської думки про мисливство загалом та впливу полювання на охорону й збереження популяцій як мисливських тварин, так і тваринного світу в цілому.

У ході наради заступник начальника обласного управління – начальник відділу мисливського господарства та використання лісових ресурсів Олександр Кваша інформував присутніх, що згідно зі спільним рішенням користувачів мисливських угідь, сезон полювання на парнокопитних диких тварин на Кіровоградщині відкриють 3 листопада 2018 року.

Він також наголосив на необхідності посилення роботи з охорони державного мисливського фонду від браконьєрів – як користувачами мисливських угідь, так і працівниками державної лісової охорони. На період сезону полювання єгерська служба держлісгоспів, працівники державної лісової охорони будуть здійснювати постійні патрулювання не лише у дні полювання, а й у решту днів, з метою зменшення кількості порушень полювання. На нараді було акцентовано увагу на неухильному дотриманні всіх вимог техніки безпеки при проведенні полювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *