Розширена нарада з виробничих питань

12 листопада 2018 року директор ДП «Голованівський лісгосп» Костянтин Гончаренко провів розширену нараду з виробничих питань за участю лісничих та головних спеціалістів лісгоспу. У ході засідання лісівники проаналізували основні результати фінансово-господарської діяльності за три квартали 2018 року та розглянули ряд важливих виробничих питань.

Головний бухгалтер лісгоспу Любов Руденко проаналізувала стан кредиторсько-дебіторської заборгованості, рентабельність заготівлі деревини на підприємстві, доповіла про стан справ з оформлення правовстановлюючих документів на землю. Про проблеми, які виникли по встановленню податку на лісові землі та можливі його наслідки для господарської діяльності підприємства доповіла головний інженер Надія Стрільчук.

Про підготовку до ялинкової кампанії у передноворічний період доповів начальник відділу лісового господарства Руслан Штельмах. Він наголосив, що вже необхідно створювати рейдові бригади для охорони хвойних молодняків та плантацій новорічних ялинок, розробити графіки патрулювання, застосовувати усі існуючі засоби для убезпечення від браконьєрства в передноворічний період.

Директор ДП «Голованівський лісгосп» Костянтин Гончаренко наголосив на підготовці, яку необхідно провести лісничим до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року та звернув увагу на необхідність своєчасної підготовки працівників підприємства до чергового етапу електронного декларування. У завершальному слові керівник підприємства закликав посилити роботу рейдових бригад у зв’язку з відкриттям сезону полювання на парнокопитних та звернути увагу на безпеку перебування в лісі грибників. Це стосується проведення підприємством робіт у лісових насадженнях та контролю за недопущенням мисливцями порушень правил полювання й дотримання ними правил поводження з вогнепальною зброєю. Лісничі, як посадові особи мають особливо відповідально віднестися до вирішення даного питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *