Придбати недорогу ялинку можна у Голочанських лісівників

Так вже історично склалося, що яскраво прикрашена ялинка – традиційна ознака святкування Нового року та Різдва Христового. І без неї свято не є святом. Враховуючи незмінно високий попит на новорічні ялинки, Голочанське лісництво розпочинає реалізацію новорічних красунь, які заготовляють на спеціальних плантаціях. В цьому році лісництво має можливість повністю забезпечити новорічними ялинками школи, дитячі садочки, будинки культури, громадян, інші установи та організації. Що стосується ціни, то вона в порівнянні з минулорічною, зміниться не суттєво. Вартість традиційно буде залежати від висоти дерева. Ще одна цікава пропозиція від лісівників, яка минулого року користувалася особливою популярністю, – реалізація ялинок із закритою кореневою системою, тобто в горщиках.

Зазначимо, що маркування новорічних ялинок здійснюватиметься пластиковими бирками або самоклейними етикетками, які виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання, оскільки вони повністю руйнуються при спробі розклеювання. Таке маркування підтверджує легальне походження ялинок та законність їх реалізації. Для запобігання проявам незаконних рубок, проводиться посилене патрулювання охорони хвойних насаджень, державна лісова охорона спільно з працівниками Нацполіції, Держекоінспекції та громадськості проводять систематичні рейди.

На жаль, кожного року знаходяться бажаючі самовільно зрізати ялинку. Вони не розуміють, що разом із незаконно зрубаною ялинкою,несуть у свою домівку злочин. І цей безглуздий та необачний вчинок не принесе родині лісопорушника бажаного щастя, навпаки, може обернутися значними витратами із сімейного бюджету. Відповідно до статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконна рубка одного дерева тягне за собою накладення штрафу на громадян в розмірі від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Крім того, згідно такс, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 року №665, за кожне незаконно зрубане дерево нараховуються завдані державі збитки,що залежать від діаметра пенька і становлять щонайменше 355,41 грн., аж до 26295,39 грн.

Придбати новорічні ялинки можна у Голочанському лісництві за адресою: станція Голованівськ вул. Голочанська, 62. Детальніше про те, де і як придбати новорічні красуні, можна дізнатися за телефоном: 097-786-35-17 або 096-231-26-81. Шановні громадяни! Не завдавайте шкоди хвойним насадженням, шануйте працю лісівників та поважайте себе!

Державна лісова охорона Голочанського лісництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *