Вільшанські лісівники закликають купувати ялинки у лісництві

Напередодні новорічних свят набуває актуальності питання придбання новорічної ялинки. Погодьтеся, мало хто цікавиться тим, яким чином ці красуні потрапляють до наших осель. Іноді трапляється, що дехто вдається до хитрощів, вчиняючи правопорушення і вирубуючи її в лісі без належного на це дозволу, не замислюючись над тим, що завдають непоправної шкоди навколишньому середовищу. Тим, хто дійсно щиро переймається долею лісів нашого краю та вболіває за збереження довкілля, державна лісова охорона Вільшанського лісництва пропонує купити новорічні ялинки безпосередньо у лісництві.

Ціни на ялинки не змінилися у порівняні з попереднім роком і становитимуть від 78-ми гривень. Вартість традиційно буде залежати від висоти та якості дерева. Дорожчими будуть ялинки в контейнерах – від 180 гривень, в залежності від висоти. Продаж новорічних ялинок організований у Вільшанському лісництві. Детальніше про їх реалізацію можна дізнатися за телефоном: 098-982-16-78 або 097-755-44-95 та за адресою: село Цвіткове Голованівський район.

Маркування новорічних ялинок здійснюватиметься пластиковими бирками або самоклейними етикетками, які виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання, так як вони повністю руйнуються при спробі розклеювання. Слід зазначити, що для збереження вічнозелених лісових насаджень та з метою проведення профілактичних заходів із попередження незаконної порубки, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка, державна лісова охорона Вільшанського лісництва спільно з працівниками Нацполіції, Держекоінспекції та громадськості постійно здійснюють патрулювання лісових масивів.

Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення у випадку незаконного вирубування новорічних ялинок браконьєр змушений буде відповідати за вчинене згідно з діючим законодавством, сплативши штраф за заподіяну шкоду. І ці відшкодування у рази більші, ніж вартість самих новорічних ялинок. Вільшанські лісівники звертаються до всіх, хто бажає прикрасити оселю на новорічні свята зеленими красунями: купуючи ялинку у лісництві, ви не тільки зробите свій внесок у збереження довкілля, а й у відновлення зелених насаджень. Адже частина сплачених за ялинку коштів піде на створення нових хвойних лісів.

Державна лісова охорона Вільшанського лісництва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *