Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з 35-річним ювілейним Днем народження Ростислава Володимировича Гусара – лісничого Голочанського лісництва, який він відзначає 30 листопада. Шановний Ростислав Володимирович! Бажаємо Вам міцного козацького здоров’я, родинного добробуту, вагомих професійних досягнень, нехай Ваш дім завжди повниться добром, злагодою, достатком та всілякими гараздами. Нехай у Ваших службових справах завжди буде підтримка однодумців, а життєвий та професійний шлях наповниться новими злетами та досягненнями. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Ростислав Гусар в Голованівському лісгоспі працює 11 років, 9 з них – на посаді лісничого. Любов до лісу отримав у спадок від батька, який працював тут лісничим. Він часто брав сина у ліс, Ростислав допомагав батькові у всьому від посадки лісів, їх охорони до заготівлі і переробки деревини. Батько вчив його пізнавати світ лісу, відчувати його красу і розуміти, що ліс вимагає до себе особливої уваги і водночас пишався тим, що має кому передати турботу про Голованівський ліс. Коли за направленням Голованівського лісгоспу Ростислав поїхав навчатися до Харківського національного університету, він уже повністю усвідомлював перспективу своєї професії. Отримавши теоретичні знання у вузі, повернувся працювати у Голованівський лісгосп. Спочатку майстром лісу Ємилівського лісництва, потім майстром лісу Голованівського лісництва. У 2009 році його назначено лісничим Голованівського лісництва, а у травні 2012 року Ростислава Володимировича переведено на посаду лісничого Голочанського лісництва.

З перших кроків своєї трудової діяльності Ростислав Гусар ставиться до справи з почуттям відповідальності. Цих якостей він вимагає, як від себе, так і від своїх підлеглих. Як керівник, Ростислав Володимирович дбає рівноцінно і про ліс, і про людей, з якими працює. Говорить, що виконує батьківську настанову – ставитись до людей з добром. Досвідчений фахівець лісового господарства передає досвід молодій зміні: опікується роботою шкільного лісництва, проводить значну роботу по пропаганді ідей охорони і примноження лісового фонду. Вирішувати складні проблеми, яких у галузі вистачає, йому допомагає хороша теоретична підготовка і знання галузевих нормативно-правових документів. Підлеглі цінують його за спокійний розсудливий характер, за толерантне відношення до них і бачать його майбутнє як успішного професіонала. Самовіддана праця Ростислава Володимировича відзначалась грамотою Голованівського лісгоспу, Почесною грамотою Кіровоградського ОУЛМГ та Подякою начальника Кіровоградського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *