Лісівники ДП «Голованівське лісове господарство» привітали дітей зі святом Миколая

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття. Уже доброю традицією стали зустрічі працівників Голованівського лісгоспу з дітьми в день свята. Не став винятком і цей рік. Лісничий Голованівського лісництва Микола Стригун відвідав шкільне лісництво «Підсніжники» НВК «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка – гімназія». Він привітав юних лісівників зі святом, побажав зростати здоровими та вірити в дива, які творить Святий Миколай, а також подякував вчителям за виховання та розвиток творчих особистостей.

З одним із найочікуваніших свят – днем Святого Миколая, дітей шкільного лісництва «Лісники – дендрологи» Хащуватської ЗШ І-ІІІ ст. привітали лісничий Вільховатського лісництва Євгеній Данченко та помічник лісничого Богдан Рутковський. Вони подарували дітям новорічну ялинку та солодкі подарунки. Також побажали малечі достатку, родинного затишку й душевного тепла. Організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку та новорічний настрій у душах діточок. Від ДП «Голованівський лісгосп» та профспілкової організації 58 дітей працівників лісгоспу отримали солодкі подарунки, які їм дарувала голова профспілки Надія Стрільчук.

Завдання дорослих стати помічниками Святого Миколая, зробити усе можливе для того, аби кожна дитина у цей день повірила в казку та отримала омріяні подарунки, подарувати тепло й увагу тим діткам, які найбільше потребують нашої підтримки й турботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *