Ялинковий ярмарок від Голованівських лісівників

Кожного року в період з 19 по 29 грудня державні лісогосподарські підприємства Кіровоградської області, з метою забезпечення населення новорічними ялинами та соснами організовують ярмарки. Цього року ДП «Голованівський лісгосп» організовував ярмарку 20 грудня, куди було завезено 500 штук лісових красунь вирощених у Вільховатському лісництві. Ну і звичайно не обійшлось без пригощання всякою смакотою, запашною домашньою ковбасою, салом, знаменитими голованівськими копченими м’ясними виробами.

Численних жителів Кропивницького та гостей міста зустрічали: Святий Миколай – Запорожчук Андрій Геннадійович – водій Голованівського лісництва, Стрільчук Надія Дмитрівна – головний механік лісгоспу, Глобенко Ольга Анатоліївна – інспектор з кадрів, Гусар Ростислав Володимирович – лісничий Голочанського лісництва. Веселу компанію лісівників «супроводжував» символ наступного року – невеличкий веприк, який є повноправним господарем мисливських угідь цього підприємства.

Крім пишних хвойних красунь лісівники привезли із собою солодкі подарунки та новорічне дерево для родини Мацко, у якій батько сам виховує трьох дітлахів віком від одного до чотирьох рочків – Машу, Сашка та Микитку. Дітвора разом з татом були раді несподіваній святковій зустрічі з лісівниками. Веселий святковий настрій панував на ярмарку цілий день. Новорічні дерева розбирали із розмахом. Так було продано майже весь товар. Цього дня Голованівський лісгосп реалізував 482 новорічні красуні на суму 55430 гривень. Тож нехай разом з новорічними лісовими красунями у кожну домівку прийде добро, радість, любов, Боже благословення, а очі світяться щастям! І нехай прийдешній рік стане для всіх роком миру, взаєморозуміння, злагоди та достатку. Веселих всім свят!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *