Ялинкова кампанія у повному розпалі

У лісівників ДП «Голованівський лісгосп» «гаряча пора» – в розпалі новорічна ялинкова кампанія. Станом на 27 грудня реалізовано 1570 шт. розкішних новорічних сосен та ялин на суму 139995 грн. Всі підрозділи Голованівського лісгоспу завчасно подбали про те, щоб кожен охочий зміг у зручний для нього спосіб придбати головний атрибут новорічно-різдвяних свят – пухнасту лісову красуню. Новорічні ялинки можна придбати у лісництвах,на ялинкових базарах, які облаштували неподалік кожного лісництва. Головна перевага таких пунктів продажу – «товар від виробника». А це означає прийнятну та виправдану вартість. Деревця для головного свята року вирощують на спеціальних плантаціях, на всі смаки: від півметра до двох і більше. Заготівля новорічних ялинок здійснюється відповідно до попиту громадян. Адже головна мета лісівників – подарувати людям гарний, святковий настрій.

Звертаємо вашу увагу, незаконна рубка одного дерева тягне за собою накладання штрафу у розмірі від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Окрім штрафу, порушнику доведеться відшкодувати, збиток заподіяний у результаті вчинення незаконної рубки. Тому перш, ніж зрубати дерево слід добре подумати, а чи не краще придбати ялинку законним методом.

Шановні громадяни, жителі міста та сіл району, адміністрація ДП “Голованівський лісгосп” звертається до Вас з проханням, якщо Вам потрібно придбати новорічну ялинку, звертайтесь до нас за адресою смт Голованівськ вул. Соборна, 87, в жодному випадку не заготовляйте новорічні ялинки самовільно, та не купуйте їх у сумнівних продавців. Підтвердженням легальності заготівлі новорічної ялинки та правомірності її реалізації є наявність спеціальної бирки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *