Привітали з ювілеєм ветерана лісової галузі Русановського Анатолія Миколайовича

Колектив ДП «Голованівське лісове господарство» щиро вітає Русановського Анатолія Миколайовича з величним ювілеєм – сьогодні йому виповнюється 80 років. Працівники лісгоспу не забули про ветерана лісового господарства. До його оселі завітали з привітаннями голова профспілкового комітету Надія Стрільчук, Любов Руденко – головний бухгалтер, Любов Осіпенко – головний економіст, Ольга Глобенко –  інспектор з кадрів та Юрій Марківський – лісничий Вільшанського лісництва. Ювіляр, як завжди радо і тепло прийняв гостей. За чашечкою смачного чаю згадалися приємні роки роботи на підприємстві. Анатолій Миколайович лісолюб за покликанням із 35 річним стажем роботи в лісовій галузі. Все своє життя цей чоловік присвятив служінню природі, лісу.

Народився Анатолій Русановський у 1939 році у селі Кам’яна Криниця Ульянівського району Кіровоградської області у родині селянина. Розпочав свою трудову діяльність в далекому 1958 році , після закінчення Вознесенської лісової школи – робітником Вільховатського лісництва. У 1961 році він почав працювати лісником Ємилівського лісництва, з 1971 року – техніком – лісоводом. З 1979 року Анатолій Русановський працював помічником лісничого цього ж лісництва, а з 1980 року і на протязі 19 років, займав посаду лісничого Ємилівського лісництва. На посаді лісничого розкрив себе справжнім фахівцем-лісівником. З перших років своєї трудової діяльності Анатолій Миколайович ставився до справи з почуттям відповідальності. Цих якостей він вимагав, як від себе, так і від своїх підлеглих.

Успіхів у житті Анатолія Миколайовича немало, і цьому він завдячує своєму надійному помічникові люблячій дружині Тетяні Сергіївні. Вона завжди підтримає і розрадить, допоможе у роботі. За 35 років роботи у лісовій галузі Анатолій Русановський був неодноразово відзначений грамотами і дипломами Голованівського лісгоспу та Кіровоградського ОУЛМГ. Скільки гектарів лісу було посаджено за роки його роботи? Скільки сіянців він висадив власноруч? Скільки молодих працівників навчив, передав їм свій досвід роботи? Ці заслуги важко недооцінити. Цього прекрасного березневого дня хочеться сказати про Анатолія Миколайовича найдобріші, найтепліші слова, слова вдячності за працю, за той великий внесок, який він зробив у лісовому господарстві. Низький Вам уклін Анатолій Миколайович! Нехай шумлять діброви, вирощені Вашими невтомними руками, нехай приносять радість теперішнім та наступним поколінням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *