Працівники Голованівського лісгоспу вшанували пам’ять Великого Кобзаря

Тарас Шевченко! Його безсмертне ім’я і неповторні твори ось уже скільки років живуть у серці народу, в його мріях і сподіваннях, пробуджують у людей щирі і благородні почуття. Твори великого Кобзаря стали для наших сучасників справжньою енциклопедією життя, донесли до нас героїку того часу.

07 березня 2019 року з нагоди 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка – великого поета, художника, громадського і політичного діяча України –в селищі Голованівськ за участі голови Голованівської РДА Олега Голімбієвського, голова Голованівської селищної ради Сергія Цобенка, представників державних установ, підприємств, організацій, молоді та громадськості селища відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку Тарасу Григоровичу Шевченку.

Ведучі заходу відзначили велику творчість Т.Г.Шевченка, яка стала духовною основою формування сучасної української нації. І досі Великий Кобзар закликає своїм словом любити рідний край, брататися сильному зі слабшим, бути справедливим, чесним. Для українців усіх наступних поколінь він став потужним джерелом національної свідомості, символом України.

На знак високої шани до творчого спадку поета, художника та громадського діяча, учасники зібрання поклали квіти до підніжжя монумента та вшанували його світлу пам’ять. Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до нього. Неймовірно багато зробив Шевченко для українського народу. Він був великим патріотом рідної землі, і його слова «свою Україну любіть» виливаються із самого серця. В ім’я України поет перетерпів усі муки, відмовившись від особистого щастя. Тож нехай святе поетове слово об’єднає всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого майбутнього України. Пам’ятаймо заповіт Тараса Григоровича Шевченка бути єдиною дружньою родиною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *