Отримали відзнаки до Міжнародного жіночого дня

Весна і жінка нерозривно пов’язані своєю неповторною вродою, лагідністю, вічним і святим призначеннями дарувати нове життя, творити добро, надихати на прекрасні почуття і добрі справи. Щорічно ми відзначаємо Міжнародний день прав жінок і миру з особливою ніжністю, трепетом та щирістю. 06 березня 2019 року святковий концерт у районному будинку культури відкрили вихованці дитсадків «Дзвіночок», «Малятко» (Голованівськ) та Межирічківської філії Голованівського ліцею ім. Т. Г. Шевченка закладу дошкільної освіти «Світлячок». Своїми милими дитячими виступами демонстрували всю свою любов та повагу до найрідніших.

Вже третій рік поспіль, за ініціативи відділу культури, туризму та культурної спадщини, при підтримці Голованівської райдержадміністрації, Голованівської райради та Голованівської селищної ради, з метою відзначення найбільш активних жінок Голованівщини, проводиться конкурс «Жінка року». Близько 30 жінок з різних державних установ та громадських організацій, навчальних закладів, митці, педагоги, освітяни стали учасниками конкурсу «Жінка року», серед яких була і Панченко Любов Григорівна заступник головного бухгалтера ДП «Голованівський лісгосп». Вона отримала нагороду в номінації «Жінка року у галузі лісового господарства».

Подяками та відзнаками з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру кращих з кращих привітали: голова Голованівської РДА Олег Голімбієвський, голова Голованівської селищної ради Сергій Цобенко та заступник голови Голованівської райради Дмитро Рокочук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *