14 березня – ІІ етап IV з’їзду лісівників України

У четвер, 14 березня 2019 року, відбудеться ІІ етап IV з’їзду лісівників України. Під час другого етапу З’їзду лісівників України учасники розглянуть стан реалізації рішень першого етапу з’їду, обговорять подальші кроки та напрями розвитку лісового господарства України. За результатами буде ухвалено Звернення з’їзду до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, що метою скликання IV з’їду лісівників України, перший етап якого відбувся у вересні минулого року, стало опрацювання спільних рішень за участю фахівців лісового господарства, закордонних експертів, представників деревообробного сектору щодо подальшого функціонування та реформування лісового господарства на основі європейських стандартів та досвіду. З рішенням та матеріалами першого етапу з’їзду можна ознайомитися ТУТ.

Початок заходу: 10:00 година.

Місце проведення: м. Луцьк, Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка (Театральний майдан, 2). Акредитовані представники ЗМІ запрошуються з 08:30. Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями. Акредитація представників ЗМІ проводиться до 15:00 год. 13 березня. Для акредитації просимо надіслати на адресу lis.volyn@gmail.com таку інформацію:

  • Прізвище, ім’я та по батькові
  • Назва ЗМІ
  • Посада
  • Телефон
  • Копія паспорта (1-ша сторінка)
  • Копія редакційного посвідчення

За додатковою інформацією просимо звертатися за тел.: 095-445-75-50 (Валентин Колєчкін), 099-430-23-63 (Світлана Думська).

Джерело: ДАЛРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *