18 березня відбулась конференція трудового колективу ДП «Голованівський лісгосп»

На порядку денному стояло два питання: підведення підсумків виконання колективного договору підприємства за 2018 рік та прийняття змін до Колективного договору на 2017-2020 роки. У своєму виступі директор лісгоспу Гончаренко Костянтин Васильович проінформував присутніх що основні показники роботи за 2018 рік виконано. Основна задача лісівників це створення та збереження лісів. За минулий рік садіння і висівання лісу було здійснено на 42,6 га, в т.ч на прийнятих землях 10 га, догляд за лісовими культурами на 1607 га, заготовлено насіння 9842 кг. Середня заробітна плата штатних працівників станом на 01.01.2018 року становила 17904 грн, а вже на 01.01.2019 – 19484 грн. Цільові витрати на охорону праці склали 345 тис.грн., у розрахунку на 1 працівника – 3416 грн. На підприємстві забезпечено виконання комплексних заходів з охорони праці. Костянтин Васильович подякував лісівникам за сумлінну роботу щодо збереження, раціонального використання та дбайливого відтворення лісів і висловив побажання утриматись на досягнутих позиціях і у виробничих показниках і в соціальному захисті працівників.

Голова профкому Стрільчук Надія Дмитрівна проінформувала присутніх про виконання окремих пунктів до нині діючого колективного договору, що мали соціальну направленість: виплати на оздоровлення і лікування, одноразові заохочення до свят, ювілейних дат, матеріальну допомогу при одруженні, народженні дітей, часткову компенсацію ритуальних послуг. На підприємстві не забувають і за пенсіонерів, яким протягом року надавалась матеріальна допомога: на придбання палива для опалення будинків, до Дня працівника лісу, були надані новорічні подарунки.

Активним було обговорення доповідей. Члени профспілки надали позитивну оцінку виконання всіх пунктів колективного договору за 2018 рік, а також надали пропозиції щодо змін до Колективного договору на 2019 рік. Учасники конференції схвалили зміни до Колективного договору на 2017-2020 роки.

Прес-служба ДП «Голованівський лісгосп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *