Проводиться медичний огляд

Відповідно до наказу по підприємству № 21 «Про проведення медичних оглядів працівників лісгоспу» та згідно статті 14 і 17 Закону України «Про охорону праці», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 р. №246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» проводиться медичний огляд працівників Голованівського лісгоспу.

Метою медичного огляду працівника є визначення стану його здоров’я, зокрема, можливості виконання ним певних трудових обов’язків, своєчасного виявлення гострих чи хронічних професійних захворювань, встановлення у разі необхідності медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт, а також попередження виникненню та розповсюдженню інфекційних хвороб, розробки індивідуальних та групових лікувально-профілактичних та реабілітаційних заходів працівникам, що віднесені за результатами медичного огляду до групи ризику.

Підприємство за власні кошти організовує проведення медичних оглядів працівників. Для проведення медичного огляду працівників підприємство укладає договір із закладом охорони здоров’я та надає йому список працівників, які підлягають медичному огляду. На підставі списку працівників, які підлягають медоглядам, заклад охорони здоров’я складає план-графік їх проведення, погоджує його з лісгоспом і закладом державної санітарно-епідеміологічної служби. За час проходження медичного огляду за працівниками зберігаються місце роботи (посада) і середній заробіток. Лісгосп за результатами медичного огляду інформує працівника про можливість (неможливість) продовжувати роботу за професією.

Лісгосп вправі в установленому законом порядку притягнути працівника, який ухиляється від проходження обов’язкового медичного огляду, до дисциплінарної відповідальності, а також зобов’язаний відсторонити його від роботи без збереження заробітної плати. Підприємство здійснює контроль за проведенням медоглядів у строки, погоджені з закладами охорони здоров’я – відповідальний в.о. інженера з охорони праці Милаш Олександр Петрович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *