Голованівські лісівники вже створили 21 гектар лісових культур

У лісівників Державного підприємства «Голованівське лісове господарство» триває весняна лісокультурна кампанія. На сьогоднішній день Голованівським, Голочанським, Вільховатським і Вільшанським лісництвами заліснено 21,6 га площі зрубів. До весняної лісокультурної кампанії 2019 року лісівники підготувалися заздалегідь. Ще восени минулого року провели комплекс підготовчих заходів: виконували заплановані об’єми робіт з підготовки ґрунту, готували необхідну техніку та інвентар.

Для повноцінного відновлення лісу вирощено 700 тис. штук стандартного садивного матеріалу, заготовлено 9,8 т насіння, що повністю забезпечить потреби лісництв необхідною кількістю садивного та посівного матеріалу. На розсадниках проводяться роботи з викопування, сортування сіянців та саджанців деревних лісових порід. До початку весняних лісокультурних робіт в лісгоспі проводилися наради щодо готовності до лісокультурної кампанії. Загалом навесні 2019 року заплановано провести роботи з лісовідновлення та лісорозведення на землях державного лісового фонду на площі 32 га, в тому числі посадити 10 га захисних лісових насаджень, висіяти насіння в лісових розсадниках на площі 0,2 га, провести підготовку грунту на площі 7 га, а також привести до ладу та озеленити території лісництв, рекреаційні місця відпочинку.

Здійснюватимуть посадку лісів в основному шляхом висадки сіянців дуба звичайного. В минулому році голованівські лісівники створили 43 гектари лісу. Як і в попередні роки також відбудеться щорічна традиційна Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», під час якої будуть проводитися масові заходи з посадки лісу, уроки знань про ліси, конкурси малюнку та твору на тему «Людина і ліс» для учнів шкіл. Лісівники запрошують усіх охочих долучитися до посадки дерев.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *