Крижановська Юлія із Голованівська представлятиме Кіровоградщину на національному відборі міжнародного конкурсу “Молодь у лісах Європи”, що відбудеться 14 травня

8 квітня, в Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбувся регіональний відбір на національний відбір Міжнародного конкурсу “Молодь в лісах Європи”. Участь у ньому взяли представники шкільних лісництв «Підсніжник» (Голованівський лісгосп), «Зелена планета» (Компаніївський лісгосп) і Знам’янського ШЛ (Чорноліський лісгосп). Під час заходу було проведено тестування на знання лісового господарства України англійською мовою, перевірку вміння розуміти текст лісівничої тематики й тест на вміння спілкуватись англійською.

Перемога у змаганні дісталась Крижановській Юлії (ШЛ «Підсніжник»), Балабушці Вікторії (колишній вихованці ШЛ «Зелена планета») та Штундер Ірині (ШЛ «Зелена планета»), які й представлятимуть Кіровоградщину на національному відборі. Національний відбір міжнародного конкурсу «Молодь у лісах Європи» відбудеться 14 травня. Конкурс проводиться Державним агентством лісових ресурсів за підтримки Товариства лісівників України.

Міжнародний конкурс «Молодь в лісах Європи» включає два етапи, перший з яких – відбір на національному рівні команди школярів (до 19 років), другий – змагання команд на міжнародному рівні. У 2019 році фінал конкурсу відбудеться в Чехії. На міжнародному рівні буде проведено три офіційних та один неофіційний конкурс. Офіційні конкурси – тестування на знання лісового господарства Європи, практичний конкурс на знання основ лісового господарства та підготовка презентації на задану лісівничу тему. Мова спілкування – англійська.

За матеріалами: Кіровоградського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *