Висока пожежна небезпека – розводити вогонь у лісі заборонено!

У лісах ДП «Голованівське лісове господарство» встановилася висока (4 класу) та місцями надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. За прогнозом Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології, у найближчі дні (11, 12 і 13 квітня) утримається суха та спекотна погода, а отже й найвищий рівень пожежної небезпеки. З огляду на вищезазначене, лісівники звертаються до громадян з проханням відмовитися від відвідування лісів і лісопаркових зон.

Нагадуємо, що відповідно до чинного законодавства ст. 77 КУпАП за порушення вимог пожежної безпеки в лісах внаслідок необережного поводження з вогнем передбачена адміністративна відповідальність з накладанням штрафу на громадян від п`яти до п`ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 85 грн. до 255 грн.), на посадових осіб – від п’ятнадцяти до п`ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 255 грн. до 850 грн.).

Шановні громадяни! Дотримуйтеся правил пожежної безпеки в лісових масивах. Пам’ятайте! Ліс – це наше національне надбання, яке ми повинні берегти задля майбутніх поколінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *