У Голованівському лісництві в рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках» створювали новий ліс

З метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання в підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи 12 квітня учні шкільного лісництва Голованівського ліцею ім. Шевченка Т.Г. Голованівської районної ради прийняли участь у акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Висівали насіння дуба звичайного в кварталі 30 виділі 8 Голованівського лісництва. В садінні лісу взяли участь учні шкільного лісництва «Підсніжники», керівник учнівського лісництва, директор ДП «Голованівський лісгосп» Гончаренко К.В., представники місцевої влади, лісничий Голованівського лісництва Стригун М.В., майстри лісу, помічник лісничого та представники ЗМІ.

Директор ДП «Голованівське лісове господарство» Костянтин Гончаренко розповів присутнім про особливості цьогорічної лісокультурної кампанії, про важливість лісу в житті людини, а потім жваво взялися до роботи. Діти отримали масу позитивних вражень від того, що мали змогу прийняти участь у створені нових лісів. Коли дитина лопатою підготовить грунт, посадить своїми руками дерево чи кущ, або висіє насіння, з якого виросте могутнє дерево, то надовго запам’ятає, що рослинам потрібно, як їх краще посадити, щоб виросло дерево чи група дерев, і як ці дерева виглядатимуть в майбутньому.

В рамках акції було створено 0,2 га лісових насаджень. Лісовідтворення проводилось шляхом посіву жолудя дуба звичайного під лопату по 2-3 шт. в ямку. Вже незабаром на даній ділянці виросте новий красивий ліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *