Юні лісівники долучилися до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

У Голованівському лісгоспі у розпалі весняна лісокультурна кампанія. Вже традиційно кілька років поспіль діти шкільних лісництв долучаються до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», яку, до речі, школярі чекають з нетерпінням. 10 квітня відбулося садіння лісу в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» у Вільховатському лісництві Голованівського лісгоспу у кв.48 вид.8(2) на площі 0,1 га.

Разом із учнями шкільного лісництва «Лісники – дендрологи» Хащуватської ЗОШ І-ІІІ, лісові культури створювали заступник голови Гайворонської райдержадміністрації Орел В. М., старший інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Гайворонського відділу поліції капітан поліції Барабаш А.В., начальник сектору кадрового забезпечення Гайворонського відділу поліції майор поліції Кот В.В., начальник Гайворонського РС Управління ДСНС України у Кіровоградській області Байбуз В.О., начальник 21 Державної пожежно-рятувальної частини м.Гайворон Глушко Я.О., керівник шкільного лісництва “Лісники – дендрологи” Хащуватської ЗОШ І-ІІІ ст. Паламарчук О.В., заступник директора з виховної роботи Хащуватської ЗОШ І-ІІІ ст. Омельчук К.О., працівники державної лісової охорони. Усі разом цьогоріч висадили 500 сіянців дуба звичайного.

Учні Хащуватського шкільного лісництва щороку є найбільш активними учасниками акції, і вже мають чималий досвід у висаджуванні лісів. Кажуть, що подобається, адже відчувають себе причетним до якогось великого таїнства – адже добру справу роблять на десятиліття. Такі акції дають змогу молоді зрозуміти, скільки часу і зусиль потрібно, аби виростити ліс, також дозволяють по-іншому оцінити власну і чужу працю, вкладену у примноження та збереження зеленої скарбниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *