Президент України Петро Порошенко підписав Указ про створення національного природного парку “Бойківщина”

З метою збереження генетичного, видового і ландшафтного різноманіття Українських Карпат, інших природних комплексів і об’єктів, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення, нацпарк створено на території Турківського району Львівської області.

Національний природний парк «Бойківщина» функціонуватиме у сфері управління Державного агентства лісових ресурсів України. До території національного природного парку «Бойківщина» погоджено в установленому порядку включення 12 240 гектарів земель державної та комунальної власності, а саме: 10 623 гектарів земель державної та комунальної власності, які надаються національному природному парку в постійне користування, у тому числі з вилученням у землекористувачів, згідно з додатком, та 1617 гектарів земель державної власності державного підприємства «Боринське лісове господарство», які включаються до території парку без вилучення. Деталі тут.

Окрім того, Президент України Петро Порошенко підписав ще низку указів, які стосуються розширення територій природно-заповідного фонду за рахунок лісів, які знаходяться у державних лісогосподарських підприємствах. Інформацію про це читайте згодом на нашому сайті та фб-сторінці.

За матеріалами: Держлісагентства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *