Учні шкільного лісництва взяли участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках»

Доброю щорічною традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю стала акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка проводиться за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України. До цієї хорошої справи долучаються державні лісогосподарські підприємства в кожній області. Захід підтримується Міністерством освіти і науки України та обласними управліннями освіти.

Головна мета акції — висвітлення ролі лісової галузі в нашій державі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення нових лісів та значення для суспільства лісівничих професій. Особливий наголос ставиться на активній участі шкільної і студентської молоді до відновлення лісових насаджень і вихованню у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, оточуючого середовища, до нашого незрадливого зеленого друга.

15 квітня 2019 року учні шкільного лісництва «Зелені дерева» Березовобалківської ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка Луговенко Роман, Бужан Ілона, Міляєв Антон, Павлійчук Євген та Бачуріна Каріна разом зі своїм наставником керівником шкільного лісництва Хащею Оленою Юріївною взяли участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Також до акції активно долучились і представники місцевої влади та представники ЗМІ. На території Вільшанського лісництва кв. 52 вид. 1(6) учасники акції висаджували сіянці дуба звичайного . Перед посадкою лісу, майстер лісу Коробань Ярослав та помічник лісничого Гончарук Богдан провели школярам інструктаж по техніці безпеки та майстер – клас по висадці сіянців під меч Колесова. До цього завдання учні поставилися дуже серйозно, під керівництвом дорослих працювали дуже старанно, і в рамках акції було висаджено близько 200 шт. сіянців дуба звичайного.

Юні лісівники та працівники сподіваються, що насадження, які вони посадили, виростуть та будуть стійкими та витривалими до погодних умов та хвороб, адже вони створювались з натхненням та ентузіазмом. На завершення учні подякували лісівникам за надану можливість взяти участь у відродженні природи рідного краю і таким чином «залишити слід» на Землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *