Начальник ОУЛМГ Наталія Ревенко взяла участь у відкритті всеукраїнського педагогічного практикуму

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко взяла участь у відкритті в Кропивницькому всеукраїнського педагогічного практикуму «Світ творчості» для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів. Приймає учасників заходу обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

За словами Наталії Ревенко, багаторічна співпраця лісівників з ОЦЕНТУМом є плідною для розвитку такого напрямку позашкільної освіти, як учнівські лісництва. «До 39 збільшилась в останні роки їх кількість, а головне – це поліпшення якості функціонування учнівських об’єднань. Адже лісівникам важливе формування екологічно свідомих, дбайливих господарів своєї землі та майбутніх працівників лісового господарства області», – підкреслила начальник управління.

Серед заходів, проведення яких спільно координують обласне управління, ОЦЕНТУМ та Асоціація шкільних лісництв Кіровоградщини, Наталія Ревенко виділила, зокрема, обласний зліт шкільних лісництв та семінар керівників учнівських лісництв за участі головних лісничих лісгоспів. Значну роль у вихованні в підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи відіграють акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» і конкурси дитячого малюнку та твору «Людина і ліс», – наголосила керівник.

Новим, успішним форматом роботи з учнями очільник лісової галузі області назвала регіональний відбір на національний відбір міжнародного конкурсу «Молодь у лісах Європи», який має важливе значення для поглиблення знань іноземною мовою та розширення світогляду юних лісівників.

«Тісна співпраця педагогів та фахівців лісової галузі через заняття з основ лісівництва, проведення дослідницької роботи забезпечує розширення біологічних знань школярів, формування трудових вмінь і навичок, розвиток естетичних відчуттів у дітей», – зауважила начальник управління. Присутній на відкритті педагогічного практикуму директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Володимир Вербицький вручив начальнику управління Наталії Ревенко та її першому заступнику Олегу Середюку подяки Міністерства освіти та науки України та НЕНЦу.

За матеріалами: Кіровоградського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *