Вітаємо з ювілеєм!

На життєвому календарі Галини Максимівни Лебединської засяяла поважна дата – 80 років від дня народження. Колектив ДП «Голованівське лісове господарство» щиро вітає Галину Максимівну з величним ювілеєм. Шановна Галина Максимівна! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, благополуччя, натхнення та здійснення всіх найзаповітніших мрій. Нехай життя тече під знаком щастя та любові і буде зігріте добром та всілякими гараздами. Зичимо, щоб кожен день був сповнений оптимізмом, і нехай життя дарує Вам лише приємні події. Довгого Вам щасливого віку під Божим благословенням!

Вісімдесят — яка солідна цифра! Вісімдесят років гідного життя… Скільки ви зробили добра! В далекому 1971 році, Галина Максимівна переступила поріг Голованівського лісгоспу і двадцять чотири роки свого життя присвятила лісовій галузі – працювала станковою цеху переробки деревини. Працювати доводилося дуже тяжко, та якою б складною не була б робота, Галина Максимівна завжди працювала відповідально, з ентузіазмом, знаходила спільну мову з колегами, згуртовувала колектив. Завдяки високій працездатності,професіоналізму, організаторським здібностям і звичайно, любові до своєї професії Галина Лебединська успішно справлялася з обов’язками верстатниці. Її поважали і надалі високо цінують усі без винятку лісівники як колегу з високим почуттям відповідальності, чуйну та доброзичливу людину, яка нікому не відмовить у допомозі. За багаторічну сумлінну працю Галина Максимівна заслужила шану й повагу колег, і зараз є прикладом гідної людини для всіх.

Роки біжать, а на Вас це ніяк не позначається. Ви все так же бадьорі, молоді душею, ласкаві і життєрадісні. Дякуємо Вам за мудрість, досвід і поради, якими Ви так щедро ділитеся з нами. Нехай за це доля нагородить Вас поцілунком удачі у вигляді ще пари десятків років. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості духу. Нехай на вашому життєвому шляху ще буде місце різним приємним клопотам. З ювілеєм Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *