Вітаємо з перемогою у конкурсі

14 травня в Державному агентстві лісових ресурсів України за підтримки Товариства лісівників відбувся національний відбір міжнародного конкурсу «Молодь у лісах Європи» (YPEF). Участь у конкурсі взяли команди з Житомирської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської, Черкаської областей та Малинського лісотехнічного коледжу. За результатами відбору перше місце і перемогу здобула команда Кіровоградської області. Кіровоградську область у конкурсі представляли Юлія Крижанівська (шкільне лісництво «Підсніжник» Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка), Вікторія Балабушка та Ірина Штундер (ШЛ «Зелена планета»), які й представлятимуть Україну на міжнародному молодіжному конкурсі в Чехії. Під час проведення відбору було проведено чотири конкурси:

  • презентація команди
  • тестування на знання лісового господарства України англійською мовою
  • перевірка вміння розуміти текст лісівничої тематики
  • усний тест на вміння спілкуватись англійською

За словами членів журі, наші юні лісівники зарекомендували себе яскравою, розумною та досить перспективною командою, які продемонстрували гарну фахову підготовку. Міжнародний конкурс «Молодь у лісах Європи» включає два етапи, перший з яких – відбір на національному рівні команди школярів (до 19 років), другий – змагання команд на міжнародному рівні. У фіналі конкурсу в Чехії буде проведено три офіційних та один неофіційний конкурс. Офіційні конкурси – тестування на знання лісового господарства Європи, практичний конкурс на знання основ лісового господарства та підготовка презентації на задану лісівничу тему. Мова спілкування – англійська.

Вітаємо наших переможниць! Ми раді Вашому успіхові у цьому конкурсі, бажаємо нових творчих звершень, хай успіх і надалі супроводжує вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *