Лісівники одягли вишиті сорочки в День вишиванки

Щороку, у третій четвер травня, ми відзначаємо День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу з метою збереження українських цінностей та їх популяризації. Вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, але й оберегом. Символи та кольори, які використовуються при вишивці, володіють певним змістом. Сорочку для дитини вишивала мама або бабуся, під час роботи співали пісні і молилися. Вважалося, що так вишиванка стає справжнім оберегом.

Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Уже традиційно у цей день українці одягають вишиті сорочки та сукні. Колектив Голованівського лісгоспу також долучився до Дня вишиванки.

Вітаємо усіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки! Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *