На Кіровоградщині відбудеться розширене засідання виїзної колегії Державного агентства лісових ресурсів України

23-24 травня відбудеться розширене засідання виїзної колегії Державного агентства лісових ресурсів України на базі державних лісогосподарських підприємств Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства. У ході пленарного засідання колегії розглядатимуться питання:

  • Про дотримання нормативно-правових актів з ведення лісового господарства при здійсненні рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів у Кіровоградському ОУЛМГ і Київському та по м. Києву обласному управлінню лісового та мисливського господарства.
  • Підсумки виконання тематичного плану наукових досліджень на 2015-19 рр. та тематичне наповнення плану на наступний період.
  • Про стан ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь у Київській, Рівненській та Чернівецькій областях.
  • Пропозиції щодо розроблення Комплексної програми розвитку мисливського господарства, охорони та збереження тваринного світу.
  • Різне.

Учасники засідання колегії відвідають державні підприємства «Олександрівський лісгосп», «Чорноліський лісгосп» та «Оникіївський лісгосп».

За матеріалами: Кіровоградського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *