Завчасно готуємося до сезону полювання

У серпні в області планується відкриття сезону полювання на пернату дичину. Щоб бути готовим до мисливського сезону, ДП «Голованівське лісове господарство» рекомендує мисливцям заздалегідь оформити всі потрібні документи. Нагадуємо мисливцям, які документи дають право на проведення полювання:

  • державне посвідчення мисливця;
  • щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, (строк дії контрольної карточки — мисливський сезон з 1 травня до 31 квітня наступного року);
  • дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);
  • відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання;
  • паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час проведення полювання.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання. Для того, щоб отримати щорічну контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита мисливцеві необхідно звернутись до районного мисливствознавця, який обміняє її в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, або самому обміняти її у мисливському відділі Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства за адресою м. Кропивницький, вул.Тараса Карпи, 76 (з 8 до 17 години, обідня перерва з 12 до 13 години).

Видача посвідчень мисливця і контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання здійснюється на підставі Розпорядження КМУ від 06.06.2011року за №491-р «Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, які надаються Державним агентством лісових ресурсів, його територіальними органами та республіканським комітетом Автономної Республіки Крим з лісового та мисливського господарства. Отже, щоб встигнути підготуватися до сезону полювання 2019-2020 р.р., звертаємося до всіх мисливців з проханням – перевірити свої документи, переконатися, що вони дійсні, і завчасно обміняти щорічну контрольну картку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *