Відбувся семінар-навчання з базового лісовпорядкування

4 червня 2019 року на базі ДП «Голованівський лісгосп» відбувся семінар-навчання щодо виконання польових робіт під час базового лісовпорядкування. У роботі семінару взяли участь головний інженер ДП «Харківська державна лісовпорядна експедиція» Гриневич В. І.,начальник партії №6 Малтапар Л.В., таксатори: Рибальченко Н.Є., Романюк В.М., Булавков В.О., Логінський П.Я., Зубенко Р.Т., Бритик Є.А., Майба В.О., Смаль С.М., Федоряка А.І., перший заступник начальника – головний лісничий Кіровоградського ОУЛМГ Олег Середюк, начальник відділу лісового господарства Лариса Романська, головні лісничі лісгоспів. На семінарі із змістовною доповіддю з організації та проведення усього комплексу робіт базового лісовпорядкування, його специфіки та можливих складнощів виступив головний інженер ДП «Харківська державна лісовпорядна експедиція» Гриневич В. І.

По завершенню семінару всі учасники виїхали на проведення колективного тренування в рамках підготовчих робіт з організації базового лісовпорядкування. Практичні навчання з детальним відпрацюванням усього комплексу лісовпорядних робіт відбулися в лісових угіддях Голованівського та Голочанського лісництв, де в реальних умовах був проведений із широким обговоренням та відповідями на запитання весь комплекс лісовпорядних робіт.

Мета тренування – тренування окомірних навиків для окомірної таксації лісу в насадженнях Голованівського лісгоспу, а також обговорення з працівниками лісового господарства деяких моментів при вирішенні проблемних питань з метою найбільш правильного підходу для призначення тих чи інших господарських заходів. З цією метою було закладено 10 пробних площ, на яких були проведені інструментальні заміри показників деревостану, вирахувані середні показники і запас на 1 га., наявність сухостою і призначення господарського заходу. На кожній пробній площі був зроблений грунтовий розріз для підтвердження типу лісорослинних умов. Всі учасники тренування заповнили картки таксації, а потім звіряли з даними пробних площ. У 2019 році державні лісогосподарські підприємства Кіровоградщини проводять базове лісовпорядкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *