Вітаємо з ювілеєм!

6 червня святкує свій 50-й ювілейний день народження майстер лісу Голованівського лісництва Григораш Юрій Іванович. Шановний Юрій Іванович! Лісівники Голованівського лісгоспу щиро і сердечно вітають Вас з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру , процвітання, успіхів великих у роботі, й побільше творчих Вам натхнень. Нехай життя дарує Вам лише приємні події.

В далекому 1992 році Юрій Іванович  закінчив Кропивенський лісогосподарський технікум у Тульській області і прийшов працювати у Голованівський лісгосп спочатку майстром лісозаготівель Голованівського лісництва, а потім його призначили помічником лісничого. Обов’язків у помічника лісничого вистачає. Він займається веденням лісівничої документації, оформленням усіх видів рубок, під його наглядом лісові культури, відводи рубок, декоративна складова (теплиця, розсадник, живцювання декоративних порід), присадибна територія лісництва. Було непросто освоювати нову справу, однак поряд були старші колеги, які ділилися досвідом. Веселий, енергійний, працьовитий він швидко увійшов у курс справи і став справжнім професіоналом.

В 2003 році Юрія Івановича переведено майстром лісу Голованівського лісництва, де він і працює по сьогоднішній день. В його обході понад 400 гектарів лісу, яким він дає професійну раду, тримає у відмінному санітарному стані, до посадових обов’язків ставиться відповідально, виробничі завдання виконує вчасно і сумлінно. Ось вже більше 25 років Юрій Іванович живе проблемами лісу: садить молодий ліс і доглядає його, стежить за тим, як піднімаються у небо деревця і оберігає їх від хвороб та ворогів. А ще він людина порядна і відкрита, не дуже говіркий, але з почуттям гумору і здатний на самоіронію.

Самовіддана праця Григораша Юрія Івановича неодноразово відзначалась грамотою Голованівського лісгоспу – 2000 року, Почесним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні України» за 10 років – 2002 року , Почесна Грамота Кіровоградської ОДА – 2008 року, Подяка Кіровоградського ОУ – 2009 року, Подяка Голови Держлісагентства – 2014 року, Почесна грамота Держлісагентства – 2017 року. Але здобутки ювіляра не обмежуються лісовим господарством: він виростив двох прекрасних доньок і навіть дочекався внука. Тож нехай Ваша праця, Юрій Іванович, завжди буде у пошані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *