Вітаємо з ювілеєм!

Вітаємо з 50-річним ювілеєм Анатолія Віталійовича Слободянюка – майстра лісу Голочанського лісництва, який він відзначає 8 червня. Шановний Анатолій Віталійович! Бажаємо, щоб Ваше життя було наповнене чудовими подіями і повною гамою позитивних емоцій. Міцного Вам здоров’я, нескінченного щастя, сонячного настрою, яскравих вражень від життя та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай ваша праця завжди буде високо оцінена, колеги поважають, а робота приносить задоволення, успіхи та нові трудові звершення.

Народився Анатолій Слободянюк у місті Ульяновка Кіровоградської області. Після закінчення Голованівської середньої школи №2 імені Г.В. Міклея у 1984 році поступив у Малинський лісотехнічний технікум, який закінчив у 1988 році. Однак, як сам зізнається, із дипломом отримав лише теоретичні знання, а справжня наука – це щоденна практика. Свою професійну стежину Анатолій Віталійович розпочав маркіровщиком у Голочанському лісництві, а в 1989 році став працювати майстром Голочанського лісництва. І так більше тридцяти років він служить лісові, отримує задоволення від кожного дня, проведеного серед нескінченних просторів лісу. Він – його натхнення на нові справи. Його першочерговим і пріоритетним завданням є створення і вирощування нових лісів. Іронічний, принциповий – кажуть про нього колеги, скаже, як зав’яже. Лісова професія привчила до надзвичайної відповідальності, навіть педантичності. Протягом усіх трудових років Анатолій Віталійович гідно несе свою службу по охороні лісів від пожеж, шкідників та браконьєрських вирубок. За цю буденну, але вкрай важливу роботу має заслужені галузеві нагороди.

Він порядна і скромна людина, яка вкладає в роботу багато зусиль та старань і робить свій внесок у загальний результат. В його активі чимало грамот та подяк, хоч зізнається: за нагородами ніколи не гнався. Бо переконаний: найкраще оцінить його роботу час та майбутні покоління. А він докладе усіх зусиль, аби така оцінка була на висоті. Колеги знають ювіляра як гарного сім’янина. Це люблячий чоловік, турботливий батько, дбайливий дідусь, справжній господар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *