22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні!

22 червня вся Україна, схиляючи голову у скорботі, вшановує пам’ять жертв німецько-радянської війни. Щороку в цей день Україна шанує ветеранів та схиляє голови перед загиблими воїнами у Другій світовій війні. Саме цього дня далекого 1941-го року розпочалась Друга світова війна – найбільша драма в історії людства, яка забрала в України мільйони синів та дочок. Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Сьогодні навіть важко уявити усі випробування, біль і горе, які випали на долю минулих поколінь. Але нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях. На жаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь.

Ми схиляємось перед мільйонами невинних жертв, які забрала війна. Вічна пам’ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.

Вічна і світла пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *